Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paulie-Grand Wagoneer 1985
Autor Zpráva
PAPIN Offline
WG-WJ 4,7

Příspěvků: 372
Připojen(a): 16-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #11
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
Moooc hezké PalecNahoru

02 JEEP WG 4.7 H.O Overland , bez plynu a bez liftu .
Je lepsi nez jsme si mysleli a nez se riká PalecNahoru
09-02-2016 08:27 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro PAPIN za tento příspěvek:
paulie
RoKr Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 685
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
Krasna kara!PalecNahoru

ZG 5,9 Limited LX r.v. 1998 - 4"RC long arm lift, 32" cooper stt pro - offroad
WH 3.0 Overland r.v. 2008 - 2" lift - onroad
WG 4,7 Overland r.v. 2002 - ex
ZG 5,2 Limited r.v. 1997 - ex
09-02-2016 08:36 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro RoKr za tento příspěvek:
paulie
rezlan Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 5 435
Připojen(a): 06-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #13
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
To auto má ten správný obsah. Kámoši.Mrkálek

ZJ-SRT 5.9 V8 - AEM brute force, 3"magnaflow+ 3"sportcat 100cell, monroe sensatrac, 180°F t-stat, ACCEL coil+cable+distributor cap+rotor+candle, Doug Thorley Tri-Y Headers 630Y-C, Smoky light, WRANGLER AT/R
VIN:1J4GZB8Z9WY114537
----------------------
né V8 - né Jeep
vše pod 5.9L je vysavač
09-02-2016 03:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro rezlan za tento příspěvek:
LutherZJ, paulie
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #14
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
(09-02-2016 03:51 PM)rezlan napsal(a):  To auto má ten správný obsah. Kámoši.Mrkálek

No joo už nemám jen vysavače že Chehták

tel. 604353752
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-02-2016 06:12 PM od paulie.)
09-02-2016 04:34 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
rezlan
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #15
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
Super , ten podvozek je netknutej to stálo někde v muzeu ?
To se Ti fakt povedlo - PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
09-02-2016 06:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #16
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
(09-02-2016 06:46 PM)PavelP napsal(a):  Super , ten podvozek je netknutej to stálo někde v muzeu ?
To se Ti fakt povedlo - PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Upřímně,když jsem uviděl ten podvozek,tak bylo jasno,lepší už asi neuvidím Zdůrazňovač na ten se nemusí šáhnout. No jo no,auto svůj život strávilo ve slunečné Kalifornii,kousek od hranic z mexikem,takže tam nějaká sůl apod. Opravdu nehrozila.

tel. 604353752
09-02-2016 06:51 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #17
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
Jo a zrovna v muzeu nestálo,najeto cca 160 tis. Mil. Mrkálek

tel. 604353752
09-02-2016 06:57 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
spacek Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 673
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #18
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
Nádhera. Šmarjáááá! To je můj sen!!! PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Varování: V8 způsobuje závislost!
ZJ 5.9 LX, 3.5" RE SuperFlex, ProComp, Mangels Modular 15", 30×9,5, Flowmaster50+Magnaflow, FIPK, Doug Thorley Tri-Y Headers (THY-630Y-C), DEFA
09-02-2016 07:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro spacek za tento příspěvek:
paulie
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Příspěvků: 966
Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #19
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
PalecNahoru Pěkná patina

Jak je kastle v pohodě, tak je to skvělej začátek. Stjeně se ale podívej zevnitř do zadních kapes a taky do odtoků z cowl prostoru pod čelním oknem, jsou malé a ucpávají se a blbě se to opravujeChehták

Zajímavý je, že tam jsou volnoběžky, s drivers dropem a 229 by už bejt neměly, asi nějaký tuning.

Do té přídavky patří TLC olej, koupíš v crownu, nešpekulovat.

Bude problém sehnat ty "dřevěné lišty" okolo tapety, co vím, tak každý, kdo je kdy nabízel na US trhu, tak schytal potom kritiku, že přesně nepasují, nevím, co tam je za problém..

Zkoukni rozvody (origo mají plastová ozubená kola!, jestli tam bude kov, už to někdo dělal, jestli ne, udělej to, ale na těhle majlích to bude dělané, tolik ty motory nenajelyChehták)

Kdybys potřeboval, mám ještě pár kontaktů na lidi po Evropě, co mají nějaké díly, jeden na severu německa měl docela naskladněno..

Někde bych možná ještě našel kompletní FSM - vytištěný na papír, ale myslím, že to půjde najít na stáhnout v pdf

Gratulace, na Berounce to zkouknemPalecNahoru

1999 XJ 4.0, auto, 4,10, Moab, Akebono, WJ steering
72 Charger - BB project
09-02-2016 10:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro MartyHQ za tento příspěvek:
paulie
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #20
RE: Paulie-Grand Wagoneer 1985
(09-02-2016 10:02 PM)MartyHQ napsal(a):  PalecNahoru Pěkná patina

Jak je kastle v pohodě, tak je to skvělej začátek. Stjeně se ale podívej zevnitř do zadních kapes a taky do odtoků z cowl prostoru pod čelním oknem, jsou malé a ucpávají se a blbě se to opravujeChehták

Zajímavý je, že tam jsou volnoběžky, s drivers dropem a 229 by už bejt neměly, asi nějaký tuning.

Do té přídavky patří TLC olej, koupíš v crownu, nešpekulovat.

Bude problém sehnat ty "dřevěné lišty" okolo tapety, co vím, tak každý, kdo je kdy nabízel na US trhu, tak schytal potom kritiku, že přesně nepasují, nevím, co tam je za problém..

Zkoukni rozvody (origo mají plastová ozubená kola!, jestli tam bude kov, už to někdo dělal, jestli ne, udělej to, ale na těhle majlích to bude dělané, tolik ty motory nenajelyChehták)

Kdybys potřeboval, mám ještě pár kontaktů na lidi po Evropě, co mají nějaké díly, jeden na severu německa měl docela naskladněno..

Někde bych možná ještě našel kompletní FSM - vytištěný na papír, ale myslím, že to půjde najít na stáhnout v pdf

Gratulace, na Berounce to zkouknemPalecNahoru

Popravdě,tak nějak jsem s nadějí čekal jestli napíšeš Mrkálek Obdivuju co jsi dokázal s tím cherokeem PalecNahoru nádherná Práce PalecNahoru ...Taky jsem si říkal že ty volnoběžky budou u tohoto ročníku asi né uplně obvyklé,protože na fotkách jiných tam většinou vidím jenom krytky. To s těma dřevěnýma lištama je dobrý poznatek Nápadík už jsem se na ně totiž díval na netu,no nejlevnější to není... No plastové ozubené kola,tak to je síla! Nevěřícník to jsem myslel že je maximálně tak u sekačky Chehták určitě pozjištuju,mohl bych se zeptat i toho mechanika,protože měl sundané prsa,když měnil převod na rozdělovač,to ozubené kolečko bylo vyjeté a házelo to blbě jiskru. Jinak,je možné že už ten motor někdo dělal,vypadá to že jsou tam nějak moc hezké freeze plugs. Jinak jedna z prvních věcí co budu potřebovat bude asi ten karbec Smíšek je z něčeho jiného a chčije z něho benzín a nastavený bude taky příšerně,protože vždycky při studeném startu se ten motor nehezky vytočí a i pak si ty otáčky dělají co chtějí. dneska jsem si všiml když jsem vytáhl měrku od oleje,že místo oleje je tam emulze Zákeřníček a smrdí dost benzínem,o bude asi tím neustálým krátkým popojížděním a taky třeba když sundávaly ty prsa tak mohla nějaká chladící kapalina ztéct do vany,prosímtě,poradil by jsi mi co tam dát za olej? a filtr? jestli je tam závit třeba jako na 4.0 nebo jiný... Ten manuál by byl super,no dneska jsem si objednal servisní manuál od haynes,abych aspoň do začátku něco měl... Za ty kontakty bych byl opravdu vděčný,protože nějaké ty věci potřeba budou no... Moc díky za ochotu PalecNahoru ,někdy bych se u tebe i stavil na pokec kdyby ti to nevadilo.

tel. 604353752
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-02-2016 10:48 PM od paulie.)
09-02-2016 10:46 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)