Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skalíkovo JKU 3,8 aut Sahara
Autor Zpráva
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #101
RE: Skalíkovo JKU 3,8 aut Sahara
Ahoj lidi,

tuhle jsem dostal zpětnou vazbu, že by to chtělo, když už teda dělám auto o tom občas informovat.

Tak se pokusím lehce napravit. Z EU nárazníků jsem šel do předního US a zadního zaříznutého a teď už mám oba dva plechové. Intalace peklo, je to blbě vyrobený, ale tak vzhled je parádní a naštvání z instalace snad brzo vyprchá :)

Mimochodem zbyl mi přední US nárazník, dva roky starej, moc nejetej a když tak v terénu, jeden škrábanec na boku, bahno v ceně. Nechám ho s výztuhou a plackou mezi nárazník a grill (ní jsou dvě díry po světlech). Cena třeba 2000kč (jílové u prahy nebo praha) je možný se domluvit i na přestavbě z EU na US. Fotky dám sem. ... SOLD

   



   

   

   

   

2007 JKU Sahara, benál + automat
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 29-03-2021 01:02 PM od Skalik.)
27-03-2021 08:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Skalik za tento příspěvek:
Harley
ondra_m Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 90
Připojen(a): 14-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #102
RE: Skalíkovo JKU 3,8 aut Sahara
To je tacktik?
Recenze na něj jsou děsivé, prý to to i brzo začne reznout.
Tak si možná ty plastové nárazníky schovej.

Ale nic si z toho nedělej, je hodně věcí z amerického tuning marketu, které nepasují a je potřeba je dodělat. Je to prostě takový americký standard. Chehták
A lidi zvyklí na EU či JP auta to nechápou, já to také dlouho nechápal.
Už jsem rezignoval a zvykl si.

Jediná cesta je kupovat ověřené věci a značky, nebo ještě lépe, nedělat to.

Co nesedělo?
27-03-2021 10:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #103
RE: Skalíkovo JKU 3,8 aut Sahara
Jak říkáš je to Tactick, kupoval jsem na quadratech a tam zadne negativni recenze nebyli. Je místy debilně vymyšlený, přišly oba nárazníky odřené no a neseděli držáky k nárazníku, tažná oka taky ne. Některý šrouby fakt silou jak to nesedělo dírama na sebe a přitom sešroubováváš třeba i tři plechy najednou ... Díky to mu jak to blbě sedí tak se budou i blbě sundávat ty boční části nárazníků. No vidím to tak, že je asi budu muset brzo renovovat a nechat udělat pořádný držáky. Ale to budu řešit až se to posere, teď na to kašlu.

Jako vzhled je super, ale vyrobený debilama z bláta ble_ju

2007 JKU Sahara, benál + automat
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28-03-2021 04:26 PM od Skalik.)
28-03-2021 04:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)