Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fialka 5,2
Autor Zpráva
MiSiM Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 232
Připojen(a): 31-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #11
RE: Fialka 5,2
(11-07-2018 06:38 PM)Mucha napsal(a):  Dobrá volba. Ale takový stav se dá koupit v čr za každým druhým rohem. Do Belgie bych letěl, ale pro nevídaný stav, né pro šrot:=)))))))))))))Smíšek
Tohle platilo tak pred par lety, ted u nas o pekny ZJ na prodej nenarazis (rozhodne nejsou na kazdym druhym rohu jak pises).
Ten ze Strakonic je prvni za pul roku v CR, na kteryho bych se jel podivat (bohuzel se nabizi az 2 mesice po koupi toho myho).
Ja sem zacal seriozne hledat nekdy v zari lonskyho roku, to co se nabizelo na podzim/zima byla tragedie - vylitany predrazeny sroty. V unoru se to trosku zlomilo ale zase vylezla cena - auta podle mych predstav byly za 6 a vic tisic euro a do 14 dnu prodany. Takze jsem nakonec rad za tohle (jeste jsem nezrusil vyhledavaciho agenta takze mi porad chodi nabidky a porad se utvrzuju v tom, ze sem koupil slusny auto za adekvatni cenu).
Ja sem totiz byl jeste dost vybiravej - chtel jsem po faceliftu, tmavou barvu a tmavej interier (svetlej bych prekousnul jenom v kombinci s tmave zelenou barvou), hlavne to auto muselo bejt bez nejakych uprav - nezvedly, bez rozsirovacich podlozek, pevnostnich narazniku atd.)
Jeste k tomu technickymu stavu - na fotkach poznas prd, do inzeratu ti kazdej napise ze je to v super stavu a jezdit po vsech certech pul roku, abys nasel auto ktery je opravdu v dobrym technickym stavu te vyjde v souctu na vic, nez za kolik das do super stavu to moje.
Hlavne cena jde uz dost nahoru, to co se vloni nabizelo za 4 - 5 tis. euro, letos je za 6 - 7 a jak rikam, do 14 dnu pryc. Takze to taky mohlo skoncit tak, ze bych vybiral a prebiral a mezitim by cena zas vystoupala.

ZJ 5,2 V8 ´95
12-07-2018 06:48 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MiSiM Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 232
Připojen(a): 31-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #12
RE: Fialka 5,2
Po prihlaseni auta nastal cas na prvni nutny servis - nakoupil jsem vsechny oleje, filtry, brzdovku, nemrzku (doted jsem nemel cas nic z toho vymenit Chehták).
Klinovej remen byl dost potrhanej a neco v tech remenicich rachtalo, takze to byla prvni akce. Bohuzel po vymene remene, vodici kladky a napinaku rachtani nezmizelo - nakonec sem zjistil ze je uvolnenej vnejsi krouzek na tlumici kmitu a soupe se o prsa motoru. Takze vikendova akce - vymena remenice.
Taky sem z toho sundal vsechny samolepky, folie z oken, vymontoval jsem jakesi prodluzovaci pasky na sedacku (pan predchozi majitel byl trosku vypasenej a asi potreboval sedacku dal od volantu, nez kolik mu dovolil pojezd)

Trochu sem to umyl, aby mi to hned za 5 min zmoklo:
   
   

ZJ 5,2 V8 ´95
12-07-2018 06:59 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
cervik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 251
Připojen(a): 27-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #13
RE: Fialka 5,2
jako bych se koukal na svoje auto když jsem ho tenkrát dovezl Chehták ať slouží a pevný nervy Mrkálek

ex Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0 - 2" lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,9 V8 - 5"lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 V8 - 3" až 4" lift
ex Smart Fortwo CDI
Smart Fortwo 1,0 r.v.2015
Dodge Ram 5,2 V8 r.v. 1998
Smart Fortwo Cabrio 0,6 r.v.2000
12-07-2018 08:18 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Příspěvků: 966
Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #14
RE: Fialka 5,2
Děláš to dobře, jen tak dálPalecNahoru

Ten v Praze je na levejch papírech, to je pro sebevrahy..

Ten Strakonický by stal za vidění..

1999 XJ 4.0, auto, 4,10, Moab, Akebono, WJ steering
72 Charger - BB project
12-07-2018 09:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LutherZJ Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 012
Připojen(a): 04-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #15
RE: Fialka 5,2
Ten pocit z XJčkom a V8 zažil asi každý kto kupoval Jeepa z tej dekády :D

Inak. ZJčko pekné. Nech slúži a teda nech mám čo sledovať.

...Respect Nature...
........TOYOTA........
12-07-2018 12:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #16
RE: Fialka 5,2
(12-07-2018 06:59 AM)MiSiM napsal(a):  Po prihlaseni auta nastal cas na prvni nutny servis - nakoupil jsem vsechny oleje, filtry, brzdovku, nemrzku (doted jsem nemel cas nic z toho vymenit Chehták).
Klinovej remen byl dost potrhanej a neco v tech remenicich rachtalo, takze to byla prvni akce. Bohuzel po vymene remene, vodici kladky a napinaku rachtani nezmizelo - nakonec sem zjistil ze je uvolnenej vnejsi krouzek na tlumici kmitu a soupe se o prsa motoru. Takze vikendova akce - vymena remenice.
Taky sem z toho sundal vsechny samolepky, folie z oken, vymontoval jsem jakesi prodluzovaci pasky na sedacku (pan predchozi majitel byl trosku vypasenej a asi potreboval sedacku dal od volantu, nez kolik mu dovolil pojezd)

Trochu sem to umyl, aby mi to hned za 5 min zmoklo:

ARO traktor v pozadí Chehták

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
12-07-2018 04:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MiSiM Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 232
Připojen(a): 31-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #17
RE: Fialka 5,2
Jj, Aro sasi, motor a prvni prevodovka ze stary oktavky. Pekelnej stroj Chehták

ZJ 5,2 V8 ´95
12-07-2018 07:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MiSiM Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 232
Připojen(a): 31-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #18
RE: Fialka 5,2
Protoze nejakej doveda nechal nalakovat original kola na cerno, resil jsem co s tim.
Renovovat se mi je nechtelo (moc prace Chehták), obzvlast pote, co se mi povedlo koupit peknou rezervu. Zjistil jsem, ze ta predni plocha neni lestena, ale jsou tam stopy po soustruzeni.
Takze jsem zacal sledovat inzeraty a zkusil nabidnout svoje kola na vymenu (i tady na foru Mrkálek).
2 mesice nic, pak jsem zkusil napsat jednomu chlapikovi, co prodaval 5,9 na hodne zachovalych kolech, jestli by nechtel pustit ty kola samostatne. Cirou nahodou si asi 2 dny pred prectenim moji zpravy privez original 5,9 kola a tyhle se chystal prodat.
Slovo dalo slovo a ja si udelal vylet.

   

No co vam budu vykladat, hodil jsem je na auto a pak sem se musel kazdych 10 minut chodit kochat do garaze Chehták
Jako bonus na tom byly skoro nejety ATcka, takze ted najednou slysim za jizdy zvuky, ktery jsem driv neslysel Chehták
Doma jsem vysvetlil, ze jsem vlastne usetril, protoze bych stejne kupoval novy gumy, a tohle vyslo levnejs + krasny disky jako bonus.

ZJ 5,2 V8 ´95
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13-07-2018 06:27 AM od MiSiM.)
13-07-2018 06:25 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro MiSiM za tento příspěvek:
lucius, standa.t, SleepyDelegate
Mucha Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 103
Připojen(a): 20-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #19
RE: Fialka 5,2
Hezký příběh. A teď, kdybs koupil celé auto 5.9 nechodil bys co deset minut do garáže, nastěhoval by ses tamMrkálek

WJ limited R.I.P.
13-07-2018 02:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MiSiM Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 232
Připojen(a): 31-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #20
RE: Fialka 5,2
No ja sem 5,9 ani nechtel, je to sice rarita, ale s tim spojeny komplikace - unikatni dily. Treba ten kluk co od nej mam kola mi rikal ze rok schanel predni masku. Zajimavy, ze v CR je jich docela dost, v inzeratech to byla tak tretina.
Ja sem spokojenej s tim co mam.

ZJ 5,2 V8 ´95
13-07-2018 04:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)