Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada při koupi Chrysler grand Voayager
Autor Zpráva
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #1
Rada při koupi Chrysler grand Voayager
Dobrý den/ahoj,
dlouho jsem se tu po prodeji svého Jeepa neukázal a žiji spokojeným životem :o). Ale vzhledem k tomu, že je zde mnoho znalců vozů USA a mně se jeden dlouho líbí, poprosil bych o pár rad. Téma na Chrysler grand voayager jsem tu samozřejmě našel a přečetl, ale stejně bych rád dostal názory pokud možno hlavně od člověka, který třeba toto auto používal. O co by tedy mělo jít:

Líbí se mi model mezi lety 2001-2008, v žádném případě nechci naftu. Jezdím kolem 100 km denně, takže auto by šlo na lpg. Podle dostupných informací bych měl hledat motor 3.3 nebo 3.8 a model bez skládání poslední řady sedaček do podlahy (kvůli lpg nádrži).

A teď to nejpodstatnější..... Má vůbec při mém stylu ježdění (100-140 km denně) smysl kupovat toto auto? Jestli na to ještě má, protože moje wj na to prostě nemělo a s.alo se každou chvíli něco. Bylo víc na zvedáku než na silnici, kromě převodovky a motoru jsem na něm vyměnil asi všechno a něco dvakrát a to si prostě znova dovolit nemůžu.

Takže jestli nelovit v jiných vodách. Potřebuji něco velkého a pohodlného, ideálně se třemi sedačkami vzadu.....

Díky za Váš čas a rady
Vojta
P.S: nelíbí se mi žádný znalec vozů USA ale jeden vůz z USA, -to jen pro puntičkáře :o))

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-01-2019 02:42 PM od Vojta.)
17-01-2019 02:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #2
RE: Rada při koupi Chrysler grand Voayager
neni mi uplne jasny, na co se ptas. ale obecne vzato, pokud sezenes kus s 60k mil, tak ti poslouzi dobre. jde o to, si hlavne vybrat spravny kus. a pozor na dovozy italie svycarsko (ale i nemecko) povetsinou se jedna o podvod s pocitadlem kilometru (mil)

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
17-01-2019 05:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #3
Benzínové voyagery mám 2. Resp Grand Voyagery, lebo krátky nemá význam.
Obidva 3.3+LPG, 1x je AWD. Obidva sa blížia k 300tkm. Ročný nájazd 25-40 tkm (ako kedy)
Pokiaľ tomu dáš to čo to chce tak to funguje. Olej výmena max 10tkm, automat max 40tkm. Tyčky predného stabíka 1-2 x ročne, sviečky max 25tkm. Hrdzavejú zadné lemy, niekedy 5.dvere
Serie sa el. otváranie kufra, sem tam aj elektrika na bočných dverách (prelámané káble). Takže ak na tom netrváš, tak radšej verziu bez el. dverí.
Handrové sedačky sú pohodlnejšie ako kožené. Ale s handrou zasa nemáš 3zone klimu a kúrenie.
Zadné samonivelačné tlmiče sú geniálne, ale drahé. A preto to často niekto vymení za nejaké obyčajné a stojí to zahovno.

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
17-01-2019 05:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
LandEagle, Vojta
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #4
(17-01-2019 05:23 PM)ninetyone napsal(a):  neni mi uplne jasny, na co se ptas. ale obecne vzato, pokud sezenes kus s 60k mil, tak ti poslouzi dobre. jde o to, si hlavne vybrat spravny kus. a pozor na dovozy italie svycarsko (ale i nemecko) povetsinou se jedna o podvod s pocitadlem kilometru (mil)

Ptal jsem se na to, co napsal palo nize. Chapu, ze to bude vzdy kus od kusu, ale podle me se nektery auta sypou a nektery drzej..... pochopitelne obecne. Chtej jsem vedet, jestli neni grand voayager druhe wj :))).

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18-01-2019 07:26 AM od Vojta.)
18-01-2019 05:20 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)