Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primal Offroad CV poloosy do D30
Autor Zpráva
Tomas Novy Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 381
Připojen(a): 09-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #11
RE: Primal Offroad CV poloosy do D30
(30-01-2019 12:56 PM)martiniano napsal(a):  
(30-01-2019 11:34 AM)Luma napsal(a):  https://www.pirate4x4.com/forum/jeep-che...les-7.html

jen abys prozřel.....

to vlákno znám, ale od té doby tam nepřibylo nic novýho. Jsou to všechno kecy o marketingu, záruce apod., nic ohledně reálnýho testu z terénu. O ten se mi jedná, a zkušeností najdeš na celým netu jen opravdu pár a žádná není vyloženě přesvědčivá. No každopádně, do konce roku chci D44, takže tyto jsou opravdu jen na zkoušku. Nějak mě to vnitřně žere, musím vědět jestli stojí za něco nebo je to fejk. Otestuju a dám vědět. Náhradní poloosy mám, takže jde o hovno...teda taky o těch pár tisíc :))

Pokud mas funkcni stavajici poloosy a do roka stejne chces D44, tak bych to vubec neresil a pockal si na tu D44...


JKU Rubicon 2010 2.8CRD Stone White
3,5" AEV, 35" Coopper Discover STT Pro, TomWoods front driveshaft, RCV front axles, Ruggerridge hood vent, ARB front bumper
A novej motor pri 132k km
30-01-2019 01:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #12
RE: Primal Offroad CV poloosy do D30
(30-01-2019 12:46 PM)Tomas Novy napsal(a):  Jestli muzu poradit. Kupuj overene vyrobky - RCV jsou overene. Mam je uz 5 let a jsem spokojenej. Ano jsou drazsi, ale vydrzej, pokud se o ne budes pravidelne starat = mazat.
Idealne hledej lokalniho prodejce. Pres Amazon se zadne reklamace nedomuzes. Uz jen shipping zpet prodejci v pripade reklamace te bude stat skoro to co nove poloosy...
samo rcv jsou top, ale bohužel stojí o dost víc než tyhle Primal Offroad, takže pro mě nemají smysl. HP D30 je super osa na svoji velikost a váhu ale bohužel má limity tam kde offroad začíná být zajímavej Tvrďák
30-01-2019 01:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #13
RE: Primal Offroad CV poloosy do D30
(30-01-2019 01:16 PM)Tomas Novy napsal(a):  
(30-01-2019 12:56 PM)martiniano napsal(a):  
(30-01-2019 11:34 AM)Luma napsal(a):  https://www.pirate4x4.com/forum/jeep-che...les-7.html

jen abys prozřel.....

to vlákno znám, ale od té doby tam nepřibylo nic novýho. Jsou to všechno kecy o marketingu, záruce apod., nic ohledně reálnýho testu z terénu. O ten se mi jedná, a zkušeností najdeš na celým netu jen opravdu pár a žádná není vyloženě přesvědčivá. No každopádně, do konce roku chci D44, takže tyto jsou opravdu jen na zkoušku. Nějak mě to vnitřně žere, musím vědět jestli stojí za něco nebo je to fejk. Otestuju a dám vědět. Náhradní poloosy mám, takže jde o hovno...teda taky o těch pár tisíc :))

Pokud mas funkcni stavajici poloosy a do roka stejne chces D44, tak bych to vubec neresil a pockal si na tu D44...

Ano, zatím jsou funkční a to dokonce i s 35" ale bojim bojim Chehták
30-01-2019 02:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)