Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I.garančka Jeep Compass - cena?
Autor Zpráva
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 339
Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #21
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(23-02-2020 09:11 PM)Tonpar napsal(a):  Opakuji, otázka zněla, kolik stála I. garančka, né za kolik seženu olej s filtrem Mrkálek Já nejezdím do autorizovaného servisu pro dobrý pocit a pro razítko. U nového auta je pro mě samozřejmost si nechat po 20tis.km vše překontrolovat, doladit, seřídit. U předešlých aut jsem střídal servisy a mockrát jsem se spálil, u nového auta to beru jako nejlepší a jedinou variantu - autorizovaný servis - nehledě na záruku. Cena servisu se mi nezdála vysoká, jen jsem se chtěl informovat, jestli je to jinde podobné. Záruka 5 let je spíše reklama pro hejly, ve skutečnosti je to 2+3, v podmínkách je vše upřesněno.

Ok, cena garančky (pokud ti nic jiného nenajdou) bude vesměs cca 500 Kč / litr oleje, nějaká stovka za filtr + nějaký kravinky okolo + DPH. Na ten dvoulitr diesel to tak prostě bude. Ale to musíš vědět sám, co máš na faktuře. Pokud jsi měl v ceně i vyvážení kol, tak je to ještě dobrá cena.
Já třeba přezouvám, asi jako všichni, dvakrát do roka. S tím souvisí i vyvážení. Takže nevím, proč ti vyvazovali kola i na garančce.

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir 140k
Dříve : Cherokee KK 2.8, Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
23-02-2020 09:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #22
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(23-02-2020 09:22 PM)tomik328 napsal(a):  
(23-02-2020 09:11 PM)Tonpar napsal(a):  Opakuji, otázka zněla, kolik stála I. garančka, né za kolik seženu olej s filtrem Mrkálek Já nejezdím do autorizovaného servisu pro dobrý pocit a pro razítko. U nového auta je pro mě samozřejmost si nechat po 20tis.km vše překontrolovat, doladit, seřídit. U předešlých aut jsem střídal servisy a mockrát jsem se spálil, u nového auta to beru jako nejlepší a jedinou variantu - autorizovaný servis - nehledě na záruku. Cena servisu se mi nezdála vysoká, jen jsem se chtěl informovat, jestli je to jinde podobné. Záruka 5 let je spíše reklama pro hejly, ve skutečnosti je to 2+3, v podmínkách je vše upřesněno.

Ok, cena garančky (pokud ti nic jiného nenajdou) bude vesměs cca 500 Kč / litr oleje, nějaká stovka za filtr + nějaký kravinky okolo + DPH. Na ten dvoulitr diesel to tak prostě bude. Ale to musíš vědět sám, co máš na faktuře. Pokud jsi měl v ceně i vyvážení kol, tak je to ještě dobrá cena.
Já třeba přezouvám, asi jako všichni, dvakrát do roka. S tím souvisí i vyvážení. Takže nevím, proč ti vyvazovali kola i na garančce.

Vaše starosti bych chtěl mítMrkálek

Commander XK 5,7 LPG
Grand Cherokee WH 5,7 LPG
23-02-2020 09:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 6 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro zapa za tento příspěvek:
JaneK, LandEagle, Luma, mik, Judas, Jancho
buboGS Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 12-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #23
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(23-02-2020 09:36 PM)zapa napsal(a):  Vaše starosti bych chtěl mítMrkálek

Kup si nové auto a máš je hned Chehták

Jeep is Liberty.
24-02-2020 07:44 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro buboGS za tento příspěvek:
LandEagle, Piskot, zapa, Jancho
Tonpar Offline
TON

Příspěvků: 11
Připojen(a): 30-09-2019
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #24
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
Já si rád pokecám, kdo má stejné auto a podobné starosti :) Ještě okomentuji to vyvážení. Zrovna jsem přijel na garančku po koupi nových univerz. Michelin CrossClimate+. No a přes upozornění, že mám s vyvážením špatné zkušenosti, mě to kokot v Olomouci Akcnipneu.cz vyvážil tak, že na cestě z OL na OV jsem při větší rychlosti nemohl udržet volant. V AF Centru Ostrava to pak tedy převážili a nechápali, jak to mohl někdo tak podělat. Jinak jsem byl odpůrce univerzálů, ale ty Michelinky fakt prošly. Jsou trochu hlučnější, než letní, ale nemají problém sníh, led, bahno (testoval jsem v teple Španělsko, zima Česko). Borci z Michelinu to fakt namíchali dobře...

JEEP Compass 2.0 MultiJet 140 k Limited
24-02-2020 09:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Tonpar za tento příspěvek:
Pucmeloud, tomik328
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #25
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
Jen když je na silnici břečka tak se chovají jak letní tzn. úplně na hovno Mrkálek

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
25-02-2020 05:18 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pucmeloud Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 12
Připojen(a): 19-07-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #26
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
Takže dnes ráno první garančka:
výměna oleje
výměna olejového filtru
výměna pylového filtru
výměna kabinového filtru

práce cca 1,2 hodiny
CENA: 4905,-Kč
Jsem spokojen!!!
30-03-2020 10:28 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #27
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(30-03-2020 10:28 AM)Pucmeloud napsal(a):  Takže dnes ráno první garančka:
výměna oleje
výměna olejového filtru
výměna pylového filtru
výměna kabinového filtru

práce cca 1,2 hodiny
CENA: 4905,-Kč
Jsem spokojen!!!

Jsme rádi,že jsi spokojenejSmíšek

Commander XK 5,7 LPG
Grand Cherokee WH 5,7 LPG
30-03-2020 11:38 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro zapa za tento příspěvek:
mik, kolis
Mucha Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 103
Připojen(a): 20-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #28
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(30-03-2020 10:28 AM)Pucmeloud napsal(a):  Takže dnes ráno první garančka:
výměna oleje
výměna olejového filtru
výměna pylového filtru
výměna kabinového filtru

práce cca 1,2 hodiny
CENA: 4905,-Kč
Jsem spokojen!!!
Smutné :=) to samé se stejnými díly si člověk udělá v garáži za 1500kč, ALE ZASE MÁŠ RAZÍTKO.=)))
Ale, at se ekonomika točí, děkuji Ťi.

WJ limited R.I.P.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-03-2020 05:33 PM od Mucha.)
30-03-2020 05:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LutherZJ Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 012
Připojen(a): 04-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #29
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
Horšie je, ak človek na to nemá priestor v garáži. A nejaký garážmajster si v dnešnej dobe zapýta tak ako autorizák.

Robím v autorizovanom servise Ford a počúvam tie spovede ľudí, ako sa popálili. Ako platili v garáži viac ako u nás. Plus u nás je pridaná hodnota, že to nieje len o výmene oleja, ale celkovej kontrole vozidla.Chalani robia Fordy každý deň - celý deň, preto vedia kde čo odchádza, na čo si dať pozor.

Čo sa týka záruky, neviem ako Jeep,ale na SK má Ford 5 ročnú záruku. To znamená 2 roky zákonná a 3 roky od výrobcu. 2 roky Ti v podstate musia akceptovať hocijaký servis, za predpokladu, že boli dodržané výrobcom predpísané normy a štandardy. V tej 3 ročnej od výrobcu to už také ružové nieje a je na výrobcovi čo uzná a čo nie.

Tých cca 5000 kč/180€ je za taký servis v pohode si myslím, hlavne keď sa bavíme o Jeepe, ktorý nepatrí medzi lacné značky.

...Respect Nature...
........TOYOTA........
31-03-2020 07:13 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro LutherZJ za tento příspěvek:
Pucmeloud
Pucmeloud Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 12
Připojen(a): 19-07-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #30
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(30-03-2020 05:33 PM)Mucha napsal(a):  
(30-03-2020 10:28 AM)Pucmeloud napsal(a):  Takže dnes ráno první garančka:
výměna oleje
výměna olejového filtru
výměna pylového filtru
výměna kabinového filtru

práce cca 1,2 hodiny
CENA: 4905,-Kč
Jsem spokojen!!!
Smutné :=) to samé se stejnými díly si člověk udělá v garáži za 1500kč, ALE ZASE MÁŠ RAZÍTKO.=)))
Ale, at se ekonomika točí, děkuji Ťi.
Ano, jde o to RAZÍTKO! Auto mám v záruce.
31-03-2020 07:35 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Pucmeloud za tento příspěvek:
standa.t
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)