Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
Autor Zpráva
Mi_t_is Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 19
Připojen(a): 26-04-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
Ahojte, nenasiel som moc info na internete avsak na nietkroych verziach jeep cherokee kk maju aj dipstick mierku oleja na automat pod kapotou.

Ako je to s 130kw 2.8 crd jeep cherokee kk?
Ako sa meni olej v automate? Je tam vypustny srob? Ako sa napusta novy olej ked tam nie je olejova mierka a nerobi sa to z motorovej casti? Alebo som to len ja nenasiel? Vdaka za odpoved :).
09-06-2021 09:54 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #2
RE: Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
(09-06-2021 09:54 AM)Mi_t_is napsal(a):  Ahojte, nenasiel som moc info na internete avsak na nietkroych verziach jeep cherokee kk maju aj dipstick mierku oleja na automat pod kapotou.

Ako je to s 130kw 2.8 crd jeep cherokee kk?
Ako sa meni olej v automate? Je tam vypustny srob? Ako sa napusta novy olej ked tam nie je olejova mierka a nerobi sa to z motorovej casti? Alebo som to len ja nenasiel? Vdaka za odpoved :).

Trubka pro měrku je tam vždy a je na ní špunt, pokud je tam NAG1 automat. Měrka je u NAG1 servisní nářadí, proto v tom autě není a je na té trubce špunt. A tama se ten oleje nalívá. Některý vany mají výpustní šroub a některý ne. Nicméně vana automatu se sundává vždy, protože se mění i filtry v převodovce.
09-06-2021 02:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mi_t_is Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 19
Připojen(a): 26-04-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
Kde v motorovom priestore nájdem tu rurku so zatkou na konci?hľadal som ale zatiaľ nič ani v návode som nič také nevidel, či je to nag1 neviem. Je to ale. Pravdepodobne
09-06-2021 10:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mi_t_is Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 19
Připojen(a): 26-04-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
Nasiel som otvor na nalievanie je na nom napisane FOR DEALER USE ONLY
nachadza sa vzadu pri strieracoch v priestore motora medzi motorom a nadrzkou chldiacej ale viac dozadu, treba zhodit kryt motora navrchu aby sme ho videli. Snad sa to niekomu bude hodit.
10-06-2021 10:08 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #5
RE: Jeep 2.8 crd automat olej-dipstick
(10-06-2021 10:08 AM)Mi_t_is napsal(a):  Nasiel som otvor na nalievanie je na nom napisane FOR DEALER USE ONLY
nachadza sa vzadu pri strieracoch v priestore motora medzi motorom a nadrzkou chldiacej ale viac dozadu, treba zhodit kryt motora navrchu aby sme ho videli. Snad sa to niekomu bude hodit.

Ano to je ono, a do toho se strká potom měrka oleje.....
10-06-2021 02:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)