Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chyba 702 řízení automatické převodovky
Autor Zpráva
mafuzhor Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 10-11-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
chyba 702 řízení automatické převodovky
Zdravím a prosím o radu. WG 2001-auto spadlo do nouzáku s chybou 702. Ani odpojení baterie nepomohlo (tedy jednou ano, ujel jsem cca 120km a pak konec, znovu nouzák). Načetl jsem po internetu co se dalo a po zralé úvaze objednal novou kartu pod páky voliče rychlostí z Estonska.
Kartu jsem vyměnil a když jsem se dohrkal do servisu, kluci chybu vymazali a naskočila znovu. U dalšího mechanika také a v autorizovaném servisu Jeep v K.Varech chyby vůbec nenačetli. Kontrolky zařazené rychlosti okolo páky převodovky svítí, takže karta musí fungovat.
Mechanik co má nejnovější čtečku u nás na maloměstě se spojí se vším v autě, jen s převodovkou ne.
Tedy, jaký další postup mám zvolit? Děkuju za radu.
14-06-2022 07:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #2
RE: chyba 702 řízení automatické převodovky
najít si někoho kdo má drb3 diagnostiku a umí sní.
Ale do začátku můžeš aspoň zkontrolovat u tyče řízení elektrickej svazek, ta tyč ho umí rozedřít a pak to dělá divný věci.
14-06-2022 10:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Wily za tento příspěvek:
martiniano, mafuzhor, Hrvat
mafuzhor Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #3
děkuju za radu. převodovku už načetli a nejde do ní šťáva:-)
teď pro změnu sháním schema el. zapojení převodovky...
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 22-06-2022 11:11 PM od mafuzhor.)
22-06-2022 11:09 PM
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #4
ak je tam chyba "solenoid supply voltage" tak to neznamená že by tam nešla štava Tvrďák

IMHO Vo finálne je najlacnejšie riešenie ak to dáš do rúk niekomu, kto vie čo robí a má na to vybavenie

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
23-06-2022 12:42 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
zapa, Hrvat
mafuzhor Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #5
(23-06-2022 12:42 AM)palo-cherokee napsal(a):  ak je tam chyba "solenoid supply voltage" tak to neznamená že by tam nešla štava Tvrďák

IMHO Vo finálne je najlacnejšie riešenie ak to dáš do rúk niekomu, kto vie čo robí a má na to vybavenie

jj, tahle chyba je tam taky a další 4Chehták
28-06-2022 08:57 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)