Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matice hrušky na Dana 35 help
Autor Zpráva
jenda4 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 251
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #11
RE: Matice hrušky na Dana 35 help
(14-05-2024 09:03 PM)standa.t napsal(a):  
(14-05-2024 08:41 PM)jenda4 napsal(a):  
(14-05-2024 10:37 AM)jarda V napsal(a):  slušnej strojař, když použije matici s levým závitem, na obvodu udělá drážku, viz matice na redukčáku na PB bombě.

Ahoj, matice je našroubována nafest, a když není vidět závit, tak se to těžko pozná levý nebo pravý. Potřeboval jsem radu na povolení ne školení

...levej závit má drážku na matce, Jarda ti to píše. Když už jsi takový prase, že neumíš poďěkovat, aspoň nepindej. Dej si to do servisu, když jsi levej...

Já tu píšu slušně , tak o co jde . Já si dělám celé auto sám a nepotřebuji tu nadávky, že jsem levej Nasránek Stačilo napsat , že tam je pravý závit , aby se to neutahovalo. Na matici nic vidět není, jak je stará, aspoň u mojí ...jestli jsem se ho dotkl, tak se mu omlouvám Chehták

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
15-05-2024 12:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jenda4 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 251
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #12
RE: Matice hrušky na Dana 35 help
(15-05-2024 07:59 AM)jarda V napsal(a):  
(14-05-2024 08:41 PM)jenda4 napsal(a):  
(14-05-2024 10:37 AM)jarda V napsal(a):  slušnej strojař, když použije matici s levým závitem, na obvodu udělá drážku, viz matice na redukčáku na PB bombě.

Ahoj, matice je našroubována nafest, a když není vidět závit, tak se to těžko pozná levý nebo pravý. Potřeboval jsem radu na povolení ne školení

a čemu nerozumíš z mýho textu?

dám ti tedy ještě školení, i když o něj nestojíš.

když nevíš jestli pravej nebo levej, tak nejdřív do závitu stříkni trochu brzdový kapaliny a nech hodinu působit. Na povolení zatuhlých závitů je to lepší než většina těch nových skvělých povolovačů. Pak zkusíš zabrat jako s pravým závitem. Většina jich je totiž pravých. Když to nepůjde, zkusíš druhou stranu. Když to taky nepůjde, vezmeš nějakou tyčku nebo průbojník, a párkrát do matice jebneš po obvodě a když to jde, tak i v ose. Opakuješ povolit doprava, doleva. Když máš možnost, tak matici nahřej, ideálně autogen. opakuj povolování.
Když ani to nezabere, tak se podívej, jestli jsi nepřehlíd zajištovací červík. Pokud tam není, tak větší páku.

poslední možnost jak sundat matici, které se nechce, říznout jí tečně k závitu a sekáčem roztáhnout a pak už jí volně rukou stočíš.

ale lepší bude poslechnout Jendu a dát to servisu a máš po starosti

Děkuji , tohle jsem potřeboval. Už jsem to sundal , ale práci to dalo Chehták Ona ta matice je dost omlácená a s velkou pákou se sundala. Spíš dalo zabrat zajištění unašeče , aby se netočil , nechtěl jsem blokovat přes diff na kolech. Matici budu dávat novou...

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
15-05-2024 12:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 058
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 73
Příspěvek: #13
RE: Matice hrušky na Dana 35 help
Treba timhle se aretuje unašeč


Přiložené soubory Miniatury
   

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
15-05-2024 04:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)