JeepForum.cz
Zkušenosti s úchyty? - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Zkušenosti s úchyty? (/showthread.php?tid=960)

1 2 3


RE: Zkušenosti s úchyty? - Mira - 29-07-2012 09:15 PM

Nechci zakládat nové téma,tak to hodím sem i když je to s tím tak nějak spojené...
V Jizbici jsem viděl černé XJ se zahrádkou a majitel s tím jezdí se ženou po evropě a má v tom 2,5TD,jedná se mi o uchycení zahrádky,kterou měl chycenou držákama na krajích střechy-za ten "žlábek" na boku nade dveřma z každé strany na třech místech,říkal že tady na fóru to někdo vyrábí,nebo že zde našel odkaz na někoho.
a já se ptám,víte o tom někdo?nebo o někom? nenapadlo mě si to vyfotit,že bych hodil foto,ale třeba někdo víte,znáte auto...
ve čtvrtek jsem od JackaD přivezl zahrádku,tak řeším upevnění a tohle mi příjde jako nejvhodnější z hlediska zatížení.
díky za každou informaci


RE: Zkušenosti s úchyty? - Rennie - 29-07-2012 09:27 PM

(29-07-2012 09:15 PM)Mira napsal(a):  Nechci zakládat nové téma,tak to hodím sem i když je to s tím tak nějak spojené...
V Jizbici jsem viděl černé XJ se zahrádkou a majitel s tím jezdí se ženou po evropě a má v tom 2,5TD,jedná se mi o uchycení zahrádky,kterou měl chycenou držákama na krajích střechy-za ten "žlábek" na boku nade dveřma z každé strany na třech místech,říkal že tady na fóru to někdo vyrábí,nebo že zde našel odkaz na někoho.
a já se ptám,víte o tom někdo?nebo o někom? nenapadlo mě si to vyfotit,že bych hodil foto,ale třeba někdo víte,znáte auto...
ve čtvrtek jsem od JackaD přivezl zahrádku,tak řeším upevnění a tohle mi příjde jako nejvhodnější z hlediska zatížení.
díky za každou informaci

Miro zdar. Mám je taky a dělají je v offroadcb.cz


RE: Zkušenosti s úchyty? - Mira - 29-07-2012 09:38 PM

Čauec,koukal jsem na to,vypadá to rozumně a mohlo by to být ono,zítra tam zavolám,poptám se co a jak a snad to dopadne...
díky za tip PalecNahoru