Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zkušenosti s úchyty?
Autor Zpráva
Mira Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 261
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #21
RE: Zkušenosti s úchyty?
Nechci zakládat nové téma,tak to hodím sem i když je to s tím tak nějak spojené...
V Jizbici jsem viděl černé XJ se zahrádkou a majitel s tím jezdí se ženou po evropě a má v tom 2,5TD,jedná se mi o uchycení zahrádky,kterou měl chycenou držákama na krajích střechy-za ten "žlábek" na boku nade dveřma z každé strany na třech místech,říkal že tady na fóru to někdo vyrábí,nebo že zde našel odkaz na někoho.
a já se ptám,víte o tom někdo?nebo o někom? nenapadlo mě si to vyfotit,že bych hodil foto,ale třeba někdo víte,znáte auto...
ve čtvrtek jsem od JackaD přivezl zahrádku,tak řeším upevnění a tohle mi příjde jako nejvhodnější z hlediska zatížení.
díky za každou informaci

XJ 2.5 ropa,zvýšeno,31" BFG KM2,bushwackery,CB,zahrada,světla na všechny strany,atd...
ZJ 5.2 LPG 2" 31 KM2
Tel.: 607 251 891
Mail.: M.Krsnak@email.cz
29-07-2012 09:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #22
RE: Zkušenosti s úchyty?
(29-07-2012 09:15 PM)Mira napsal(a):  Nechci zakládat nové téma,tak to hodím sem i když je to s tím tak nějak spojené...
V Jizbici jsem viděl černé XJ se zahrádkou a majitel s tím jezdí se ženou po evropě a má v tom 2,5TD,jedná se mi o uchycení zahrádky,kterou měl chycenou držákama na krajích střechy-za ten "žlábek" na boku nade dveřma z každé strany na třech místech,říkal že tady na fóru to někdo vyrábí,nebo že zde našel odkaz na někoho.
a já se ptám,víte o tom někdo?nebo o někom? nenapadlo mě si to vyfotit,že bych hodil foto,ale třeba někdo víte,znáte auto...
ve čtvrtek jsem od JackaD přivezl zahrádku,tak řeším upevnění a tohle mi příjde jako nejvhodnější z hlediska zatížení.
díky za každou informaci

Miro zdar. Mám je taky a dělají je v offroadcb.cz

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
29-07-2012 09:27 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Mira Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 261
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #23
RE: Zkušenosti s úchyty?
Čauec,koukal jsem na to,vypadá to rozumně a mohlo by to být ono,zítra tam zavolám,poptám se co a jak a snad to dopadne...
díky za tip PalecNahoru

XJ 2.5 ropa,zvýšeno,31" BFG KM2,bushwackery,CB,zahrada,světla na všechny strany,atd...
ZJ 5.2 LPG 2" 31 KM2
Tel.: 607 251 891
Mail.: M.Krsnak@email.cz
29-07-2012 09:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: