JeepForum.cz
Samonosná kastle na rámu - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Samonosná kastle na rámu (/showthread.php?tid=2020)

1 2 3 4 5


RE: Samonosná kastle na rámu - Harley - 10-03-2013 08:10 PM

No já taky to měl mnohokrát vyheverovaný jen v jednom bodě,když jsem třeba potřeboval vyvěsit jen jedno kolo.
Jak sem psal,neříkám,že se to nekroutí ale né tak hororově,jak se to někdy presentue.Rozhodně vždy jsem všechny dveře normálně zavřel.


RE: Samonosná kastle na rámu - ninetyone - 10-03-2013 11:59 PM

dvere jdou zavrit, ale musim s nima jebnout, a otevrit zmacknu tlacitko a pak znatelne tahnout, nebo spis trhnout. na kolech to ale nedela a co naplat, je to tak a jinak to nebude, nekomu to asi dela a nekomu ne.


RE: Samonosná kastle na rámu - michal - 11-03-2013 12:57 AM

(10-03-2013 10:16 AM)standa.t napsal(a):  
(10-03-2013 12:52 AM)michal napsal(a):  
(09-03-2013 05:45 PM)ninetyone napsal(a):  jasne ze se krouti, vsechny ramovy nakladaky se krouti, je to krasne videt treba mezi kabinou a korbou, staci vjet na obrubnik a krut jak svina.

Tatra je rozdil v tom, ze system ram-roura je tak pevnej, ze jako jediny auto se pri modelovani povazuje tohle jako tuhej celej. u ostatnich aut se modeluje krut, ale ne u Tatry tam se krouti jenom tyce perovani.

ale ram je ozehave tema, nebudeme to hrotit Stydílek


ono se to musí kroutit,když se to nekroutí tak se to láme.
ale s tím vjetím na obrubník to není takové to tě mate odpružená kabina.
tohle je sice pravda, ale ne tak docela - dá se to udělat tak, že se nekroutí, ani neláme - byl jsem kdysi na nějakým autosalonu, měli tam vystavenou audi allroad, nebo jak se to jmenovalo a měli to tam stát vykřížený, že bylo kolo půl metru nad zemí, tak jsem se jízlivě zeptal, jestli můžu zkusit otevřít dveře - akorát jsem se ztrapnil, protože dveře fungovaly, jakoby to stálo normálně na zemi - tohle se u XJ ani ZJ nepovede, ani u většiny osobáků.


ale stando to byla řeč o nákladákách a tam když naložíš 15 tun tak to prostě pružit musí.


RE: Samonosná kastle na rámu - ninetyone - 11-03-2013 01:45 AM