Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solenoid do automatu u WJ 4,7 V8
Autor Zpráva
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #83
RE: Solenoid do automatu u WJ 4,7 V8
(28-12-2012 09:38 PM)Pelany napsal(a):  Ninetyone to tu už zmiňoval. Docela mě to zaujalo, a nikdy předtím by mě to asi nenapadlo, ani bych o tom neuvažoval.

Teď mluvím o (5)45RFE.

Pokud dojde k poruše na TCU (řj automatu), tak převodovka dokáže pracovat v režimu "limp-in" tedy v jakémsi nouzovém režimu. Umí P, R, N, D a 2. Volit se musí normálně voličem. Pojede tedy i na dvojku, ale jen manuálně. Kdyby náhodou se to ještě někomu stalo, tak se s tím dá celkem slušeně dojet.
to je mozne, zalezi na disajnu toho pistku v rozvadeci, u starejch 3- a 4-speed boxu to v D jede na trojku. R funguje obdobne (otazka vyvstava, co by se stalo kdyby se za jizdy vpred v takovym modu zvolilo R -- nevim nezkousel jsem). P a N netreba jmenovat, to jsou ciste mechanicke polohy (u prevodovek co maji tradicni paku volice). jinak TCU lze klidne odpojit, vyndat a jezdit bez ni (jezdi to), akorad pri jizde vpred je to omezeny a nedoporucuje se za jizdy si hrat s R treba Chehták

a jeste jedna vec, v nouzovym rezimu, bez TCU nebo pri obecny elektronicky zavade nepracuje modulacni ventil coz je potencialne nebezpecny takze nouzovej ci defektni mod opravdu radsi jen na nouzovy dojeti do opravy

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
28-12-2012 10:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
Solenoid do automatu u WJ 4,7 V8 - Paczqo - 10-01-2012, 07:53 PM
RE: Solenoid do automatu u WJ 4,7 V8 - ninetyone - 28-12-2012 10:27 PM



Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)