Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odemknout bez klíče ?
Autor Zpráva
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #11
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Jednou se mi podělal zámek na haubně a šlo to docela dobře otevřít tím že jsem vytáh bovden z dorazu a zatáh za něj.

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
23-10-2012 08:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 08:14 PM)Pakosta napsal(a):  Jednou se mi podělal zámek na haubně a šlo to docela dobře otevřít tím že jsem vytáh bovden z dorazu a zatáh za něj.

no...a nebo tak...ale až zítra

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
23-10-2012 08:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #13
RE: Jak odemknout bez klíče ?
zamkla mi to dcera v kempu v itálii, naštěstí dveře nedobouchla úplně, takže jsem vytáhl 4mm drát, co mám místo antény, prostrčil škvírou a ťukl do tlačítka odemykání.
Druhej den v kempu odtahovka, běhali tam okolo nějakýho němčoura s chryslerem - stalo se mu to samý Chehták. Tak jsem mazácky přišel s drátem... Chehták ... a on na oplátku přišel večer s flaškou vína

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
23-10-2012 08:22 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #14
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 08:09 PM)ropice napsal(a):  Tak jsem to teď zkoušel drátem,dostal jsem se s ním až na tlačítko ale nereagovalo.........baterka v háji,ani to rádio už nesvítí PalecDolu

Ony ty dětské hrátky - svítit lampičkama,pouštět ventilátor,stahovat a vytahovat okna a jezdit na sedadle sem a tam a nahoru a dolů si vybralo svou daň.

Stalo se to včera odpoledne,ale neměl jsem čas to tu hodit a tak po celém dni je to v háji.Snad půjde odšroubovat zámek přední kapoty přes masku a nadzvednout kapotu,abych připojil nabíječku Chehták

Tak to jak píše Pakosta, haubna se dá otevřít vycvaknutím bowdenu a zatáhnutím, jen většinou popraská ten plastový vějířek, ale na to potom stačí stahovací páska.
Když budeš mít otevřenou kapotu vyzkoušej než připojíš nabíječku:
- odpoj mínus pól a nech cca 3-4 minutky odpojený
- pak znovu připoj - u většiny aut, pokud bylo zamknutý vnitřním tlačítkem tak se auto odemkne (u mě to tenkrát v prvním případě) nešlo, zamknul jsem si to dálkou, v druhým případě bylo jednodšší odklopit rám dveří bylo zacvaknuto jen na první polohu
23-10-2012 08:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #15
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 08:22 PM)standa.t napsal(a):  zamkla mi to dcera v kempu v itálii, naštěstí dveře nedobouchla úplně, takže jsem vytáhl 4mm drát, co mám místo antény, prostrčil škvírou a ťukl do tlačítka odemykání.
Druhej den v kempu odtahovka, běhali tam okolo nějakýho němčoura s chryslerem - stalo se mu to samý Chehták. Tak jsem mazácky přišel s drátem... Chehták ... a on na oplátku přišel večer s flaškou vína

U WJ je to horší, musíš čudlík nadzvednout, anténa CB byla dobrá Chehták
23-10-2012 08:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 903
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #16
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Já mám na každém autě přidělanej obyčejnej klíč tak jak to psal Harley,protože jsem si párkrát zavřel ještě Fronteru.U TJ sem to podcenil,protože jezdím s plátěnou střechou.Přišla zima,nasadil jsem hardtop a zabouchnul klíče v autě.Naštěstí to bylo u baráku,tak jsem odšrouboval panty u dveří a dostal se dovnitř.Pakárna byla ty dveře zase napasovat.Má to ale pokračování,protože jsem přijel na benzinu a ty klíče tam zabouchnul znovu.Naštěstí jsem měl zadní dveře odemčeny,tak jsem se jen protáhnul pro klíč do zapalování.valim_se_smichy

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
24-10-2012 08:55 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
janho Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 728
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #17
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Já jsem taky už 2x platil. Poprve 500 a podruhé už 700kč. A proto jsem si u povinného ručení udělal asisstenci+ a mam tam otevření auta zdarma. Zavolej si na infolinku tvojí pojišťovny jestli to třeba náhodou nemáš sjednané taky.

jeep xj 2.1 TD
24-10-2012 09:19 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 039
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #18
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(24-10-2012 08:55 AM)Jeepa napsal(a):  Já mám na každém autě přidělanej obyčejnej klíč tak jak to psal Harley,protože jsem si párkrát zavřel ještě Fronteru.U TJ sem to podcenil,protože jezdím s plátěnou střechou.Přišla zima,nasadil jsem hardtop a zabouchnul klíče v autě.Naštěstí to bylo u baráku,tak jsem odšrouboval panty u dveří a dostal se dovnitř.Pakárna byla ty dveře zase napasovat.Má to ale pokračování,protože jsem přijel na benzinu a ty klíče tam zabouchnul znovu.Naštěstí jsem měl zadní dveře odemčeny,tak jsem se jen protáhnul pro klíč do zapalování.valim_se_smichy

Hehe,tak to byl stejnej případ mýho kamaráda.Taky měl HT nasazen asi dva dny. Panty sme zkoušely odšroubovat ale po zlomení dvou torxů,a jednoho povolenýho šroubu,sme tuhle cestu vzdali.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
24-10-2012 11:45 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #19
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Clovek si u cteni tehle radku rekne ze by si ten klic mela taky udelat a nekde ho mit. jenze za par minut se na to uz zase vyprdne a pak si nadava az se toto stane.

Me dvakrat slapl pes na cudlik zamykani. nastesti jsem mel lehce otevrene okno. takze sel drat prostrcit tou skvirou v okne.... jeste ho musim naucit odemykat,kdyz to zamykani uz mu jde :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
24-10-2012 04:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #20
RE: Jak odemknout bez klíče ?
takže takhle...dle rady Pakosty jsem odcvakl bovden a kapota byla otevřená celé to trvalo asi za minutu PalecNahoru ....pak odpojil mínus z baterky,na radu Tanka,počkal jednu cigaretku,připojil zpěz a nic - auto se neodemklo PalecDolu .Když už byla kapota otevřená,tak nabiju baterku...ale ejhle,koukám že mám nabíječku na sedadle spolujezdce Váhaveček a tak zpátky na firmu pro druhou.Potom následovalo laborování s drátem (3mm),po 10-ti minutách jsem usoudil,že je moc tenký a měkký a ohýbá se jak píča,která mě chce nasrat naholou ,ale protože jsem zapojil i ostatní kolečka v hlavě zkusil jsem zmáčknout tlačítko otevření okna....a heuréékáá.
Naštěstí byl klíč otočený do té úplně krajní polohy vlevo Chehták

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
24-10-2012 04:07 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)