Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříkání dutin penetrací pistolí UBS
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 170
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #11
RE: Stříkání dutin penetrací pistolí UBS
taky si myslim, v dnešní době netřeba experimentovat, když kvalitní vosk, k tomu určenej se dá běžně koupit. Vosk je pro tyhle účely naprosto dokonalej, nic lepšího neni, snad levnějšího. Prodává se buď v konzistenci rovnou ke stříkání, jenom se pixla našroubuje na pistoli, nebo je potřeba od některých dodavatelů vosk mírně naředit benzinem. Nic se nemusí ohřívat, jenom protřepat a stříkat. Když je dobrá pistole, mlhu to udělá tak dokonalou, že to slepí chlupy v nose. Benzin z toho rychle vytěká, přesně tak rychle, aby to stačilo všude zatéct, kam má a pak to ztuhne a nevyteče to všechno ven. Ztuhlej vosk má pak už napořád konzistenci plastelíny, takže se neloupe a zůstává, tak kde má zůstat

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
06-07-2015 05:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #12
RE: Stříkání dutin penetrací pistolí UBS
Stando moc nesouhlasím dával jsem vosk ale má tendenci jednak trochu vysychat a druhak nikdy starý auto nezbavis z rámu nebo subramu všeho bordelu. Takže za mě vosk ano ale řízly konkorem 101 pac ta mastnota tam zůstane a již nacaty kov ochrání vice

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
06-07-2015 06:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 170
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #13
RE: Stříkání dutin penetrací pistolí UBS
(06-07-2015 06:18 PM)Rennie napsal(a):  Stando moc nesouhlasím dával jsem vosk ale má tendenci jednak trochu vysychat a druhak nikdy starý auto nezbavis z rámu nebo subramu všeho bordelu. Takže za mě vosk ano ale řízly konkorem 101 pac ta mastnota tam zůstane a již nacaty kov ochrání vice

záleží taky cos měl za vosk, trochu vysychá vlastně vše, co obsahuje těkavý látky, co jsem dělal pokusy dlouhodobý, tak spíš má tendenci létama stejkat dolů, takže by to chtělo nástřik jednou za čas obnovit. S těma domácíma míchanicema jsem to neporovnával, ale jak je v tom olej, tak to podle mne vyteče ven dřív. To je na dlouhou polemiku, to tu asi nevyřešíme, podstata je, ty dutiny vubec ošetřit a nejlépe, když je to nový - po deseti letech, když je to rezavý, už je trochu pozdě.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
06-07-2015 06:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #14
RE: Stříkání dutin penetrací pistolí UBS
Zkoušel jsem 3 různý značky a vše je stejný. Jinak ten vosk od tebe je geniální Chehták a už došel Neviňátko

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
06-07-2015 08:10 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)