Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odemknout bez klíče ?
Autor Zpráva
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #21
RE: Jak odemknout bez klíče ?
a tímto slibuji,že si nechám udělat náhradní klíč

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
24-10-2012 04:09 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #22
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(24-10-2012 04:07 PM)ropice napsal(a):  takže takhle...dle rady Pakosty jsem odcvakl bovden a kapota byla otevřená celé to trvalo asi za minutu PalecNahoru ....pak odpojil mínus z baterky,na radu Tanka,počkal jednu cigaretku,připojil zpěz a nic - auto se neodemklo PalecDolu .Když už byla kapota otevřená,tak nabiju baterku...ale ejhle,koukám že mám nabíječku na sedadle spolujezdce Váhaveček a tak zpátky na firmu pro druhou.Potom následovalo laborování s drátem (3mm),po 10-ti minutách jsem usoudil,že je moc tenký a měkký a ohýbá se jak píča,která mě chce nasrat naholou ,ale protože jsem zapojil i ostatní kolečka v hlavě zkusil jsem zmáčknout tlačítko otevření okna....a heuréékáá.
Naštěstí byl klíč otočený do té úplně krajní polohy vlevo Chehták
mě teda ta všeobecně známá finta s odpojením baterky a znovupřipojením nefungovala nikdy u žádnýho auta Chehták nikdy se mi žádný neodemklo

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
24-10-2012 04:16 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #23
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(24-10-2012 04:09 PM)ropice napsal(a):  a tímto slibuji,že si nechám udělat náhradní klíč

s náhradním klíčem mám jednu příhodu - měl jsem tady v opravě auto, patřící jednomu plzenskýmu právníkovi a jak tak kolem toho skáču, objevil jsem pod podlahou na spodku nějakou krabičku přidělanou magnetem - v tu chvíli mne polilo horko, hlavou mi bleskla kombinace právník=mafie= výbušnina Chehták nakonec jsem podle stavu usoudil, že už to tam je přilepený dost dlouho, aby už to dávno bouchlo, tak jsem to sundal a ejhle - v krabičce byl náhradní klíč o kterým ani majitel nevěděl a nejspíš už to tam takhle bylo z ameriky Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
24-10-2012 04:22 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 785
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #24
RE: Jak odemknout bez klíče ?
U jednoho auta mi finta s odpjením baterky funguje, ale centrál je tam dodělávanej a ne origo z fabriky. Zámky ve dveřích už dávno zarezly protože je 10 let nepoužívám a když s autem přez zimu nejezdím tak ho mám zamčený ve stodole ale nedovírám kapotu, a když připojím baterku tak se odemkne.
24-10-2012 05:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 039
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #25
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(24-10-2012 04:16 PM)standa.t napsal(a):  
(24-10-2012 04:07 PM)ropice napsal(a):  takže takhle...dle rady Pakosty jsem odcvakl bovden a kapota byla otevřená celé to trvalo asi za minutu PalecNahoru ....pak odpojil mínus z baterky,na radu Tanka,počkal jednu cigaretku,připojil zpěz a nic - auto se neodemklo PalecDolu .Když už byla kapota otevřená,tak nabiju baterku...ale ejhle,koukám že mám nabíječku na sedadle spolujezdce Váhaveček a tak zpátky na firmu pro druhou.Potom následovalo laborování s drátem (3mm),po 10-ti minutách jsem usoudil,že je moc tenký a měkký a ohýbá se jak píča,která mě chce nasrat naholou ,ale protože jsem zapojil i ostatní kolečka v hlavě zkusil jsem zmáčknout tlačítko otevření okna....a heuréékáá.
Naštěstí byl klíč otočený do té úplně krajní polohy vlevo Chehták
mě teda ta všeobecně známá finta s odpojením baterky a znovupřipojením nefungovala nikdy u žádnýho auta Chehták nikdy se mi žádný neodemklo

Ropice - ChehtákPalecNahoru

Stando,já o týhle fintě taky ještě neslyšel. Možná proto,že jsem měl zatím jen US auta a moji kamarádi kolem mě,taky.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
24-10-2012 06:01 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 750
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #26
RE: Jak odemknout bez klíče ?
AHoj,
Petardak může hovořit o mém extempore u něho doma, stalo se mi, že se mi zamklo auto při nastartovaném motoru. Nasránek Tam to ale bylo jednoduché kus drátu a otevřít okno....

Luma

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
24-10-2012 06:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 785
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #27
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Někdy to tak jednoduchý není, kamarád přivez z NDR Octávku kde se majiteli zamklo nastartovaný auto a jak blbej němčour začal panikařit tak nejdřív vylámal zámky ve dveřích když zjistil že se do toho nedostane, tak vzal páčidlo a poškodil oboje přední dveře a ještě jedny zadní , kdyby vzal kladivo a vymlasknul okno tak by si na autě udělal za pár stovek a ne za 8000,- co stálo lakování a výměna řidičových dveří který byly tak dobitý že už nemělo cenu je zachraňovat.
24-10-2012 06:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 039
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #28
RE: Jak odemknout bez klíče ?
ChehtákChehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
24-10-2012 07:30 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)