Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
winchplate od cad 4x4
Autor Zpráva
quad Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 717
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #31
RE: winchplate od cad 4x4
Co k tomu dodat, moc se s tím nepářeš. Ale to, jak si to natřel tou suříkovkou i přes ten nalepenej bordel, tak to mi zkazilo náladu minimálně na celej den. naholou Chehták
27-06-2023 09:41 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #32
RE: winchplate od cad 4x4
(27-06-2023 09:41 AM)quad napsal(a):  Co k tomu dodat, moc se s tím nepářeš. Ale to, jak si to natřel tou suříkovkou i přes ten nalepenej bordel, tak to mi zkazilo náladu minimálně na celej den. naholou Chehták

omyl pane. To bylo očištěný na kov. Jen ta suříkovka je zbytek z plechovky a je trochu krupičkatá.
Ono to musí bejt zabroušený přesně s tím rámem, jinak tam nedostaneš nosič navijáku. Jinak bacha na ten kus rámu co se vyřezává. Uvnitř nosníku je druhej profilovanej plech. Má trochu snahu skřípnout kotouč.
27-06-2023 10:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #33
RE: winchplate od cad 4x4
(27-06-2023 10:23 AM)jarda V napsal(a):  
(27-06-2023 09:41 AM)quad napsal(a):  Co k tomu dodat, moc se s tím nepářeš. Ale to, jak si to natřel tou suříkovkou i přes ten nalepenej bordel, tak to mi zkazilo náladu minimálně na celej den. naholou Chehták

omyl pane. To bylo očištěný na kov. Jen ta suříkovka je zbytek z plechovky a je trochu krupičkatá.
Ono to musí bejt zabroušený přesně s tím rámem, jinak tam nedostaneš nosič navijáku. Jinak bacha na ten kus rámu co se vyřezává. Uvnitř nosníku je druhej profilovanej plech. Má trochu snahu skřípnout kotouč.

A my co máme výztuhy až za převodku řízení, to máme ještě jinak Chehták
27-06-2023 12:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 174
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #34
RE: winchplate od cad 4x4
(27-06-2023 06:04 AM)jarda V napsal(a):  co je to za nádržku po levé straně? Vypadá to jak od chladící kapaliny, ale je prázdná. A k čemu je snímač na masce taky po levé straně?

...snímač je myslim teploměr...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-06-2023 02:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #35
RE: winchplate od cad 4x4
namontovaný nosič navijáku. Nejdříve je třeba všechny šrouby jen lehce dotáhnout rukou. Jako první dorvat ty 2+2 svislé šrouby, aby se stáhl rám. Pak dotáhnout 2+2 vodorovné a nakonec ty spodní.

   

skidplate nejdříve chytit na volno na zadní šrouby


Přiložené soubory Miniatury
   
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28-06-2023 06:01 AM od jarda V.)
28-06-2023 06:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #36
RE: winchplate od cad 4x4
předek nechat volný, aby se nechal přitáhnout naviják zadními šrouby. U navijáku nezapomenout odspodu připojit černej kabel s kostrou, pak se na něj nedostanete.

A než začnete přidělávat skidplate, nezapomente našroubovat zpět plech, co drží podběhy. Já musel celou skidplate sundat a pak znova nasadil. když je na to člověk sám, je to ňamka.            
28-06-2023 06:05 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #37
RE: winchplate od cad 4x4
namontovaný naviják
   

a skidplate

   

krabice s ovládáním se nevleze ani nad naviják (jak počítají čínani), ani na kříž před chladičem (jak počítaj poláci). Teda vleze, ale musely by se vyřezat brejle a maska. To se mi nechce. Takže to bud přijde napravo vedle převodovky navijáku, nebo pod světlo napravo (z našeho pohledu) tak je taky nějaký místo. Ale znamená to koupit delší kabely.    
28-06-2023 06:11 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #38
RE: winchplate od cad 4x4
Možná nakonec bude asi nejlepší dát tu bedničku pod světlo, aby se nesnižoval zbytečně průtok vzduchu ke chladiči.

večer mě ješte napadlo, jestli by se převodovka navijáku nedala pootočit o 90°dopředu, aby páčka spojky byle dopředu. ušetřilo by to plno starostí. Odpoledne na to hodím voko.

Každopádně se ale bude muset vyřezat spodní část nárazníku. Jen si nejsem jistej, jestli pak bude dost tuhej, aby se nemuseli přidávat nějaký výztuhy. Ale to se uvidí až se k tomu dostanu.

Jo a trochu jsem se sral se zámkem haupny. Neseděl mi úhel a nešlo docvaknout oko. Naštěstí ten kříž se nechá pěkně ohybat, takže svěrák to jistil. Nyní to sedí jak prdel na hrnec.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28-06-2023 06:24 AM od jarda V.)
28-06-2023 06:20 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #39
winchplate od cad 4x4
Převodovka se otočit určitě dá, není to problem...
Nevím co máš v té krabičce ale já si koupil jen relé a dal jsem si ho pod světlo u zj každopádně tím že to vyndas z té krabice ušetříte spoustu místa - pokud tam teda nemáš solenoidy

Odesláno z mého motorola one vision pomocí Tapatalk

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
28-06-2023 08:30 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #40
RE: winchplate od cad 4x4
(28-06-2023 08:30 AM)whitedevil napsal(a):  Převodovka se otočit určitě dá, není to problem...
Nevím co máš v té krabičce ale já si koupil jen relé a dal jsem si ho pod světlo u zj každopádně tím že to vyndas z té krabice ušetříte spoustu místa - pokud tam teda nemáš solenoidy

Odesláno z mého motorola one vision pomocí Tapatalk

Jak u kterýho navijáku, třeba u mýho to nejde a musel jsem ho otočil celej, což byla nakonec docala výhoda, protože jsem měl motor blíž k baterce.
28-06-2023 08:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)