Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Autor Zpráva
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #1
Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Narazil jsem na tyto odkazy. Pokud už tu jsou všude profláklé a znáte je, tak můj post ignorujte... Mrkálek

Build List

Umožňuje např. získat BuildList od vašeho auta (v mém případě to byl 5 stránkový dokument s kompletním seznamem výbavy a dílů)

Svolávací akce:

Uvidíte na jaké svolávací akce se měl váš Jeep dostavit a zda se tam dostavil. V mém případě se můj Jeep měl dostavit na výměnu tažného za bezpečnější pro případ nárazu ze zadu (stávající může prorazit nádrž a způsobit požár vozidla - svolávali v roce 2013) a také na úpravu řazení, které při nedostatečném zařazení P polohy může při zapnutém motoru zařadit zpátečku a rozjet se samovolně dozadu (svolávali v roce 2002).

Třeba to bude někomu užitečné... Chehták

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
08-02-2017 10:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 514
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Dík za dobrý odkaz. Zjistil jsem, že moje auto ze 4 svolávacích akcí absolvovalo jen jednu. Psal jsem na zastoupení Jeepu, jestli to ještě jde dohnat. Podle toho co píšou na stránkách Moparu, jsou akce stále aktuální, tak uvidím, jak se k tomu postaví. V jednom případě by snad měli měnit spínací skříňku, ostatní jsou softwarové záležitosti.
Auto mám tři roky, žádný problém s ním nebyl, tak uvidím co se bude dít.
Karel

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
09-02-2017 09:36 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #3
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 09:36 AM)televizekarel napsal(a):  Dík za dobrý odkaz. Zjistil jsem, že moje auto ze 4 svolávacích akcí absolvovalo jen jednu. Psal jsem na zastoupení Jeepu, jestli to ještě jde dohnat. Podle toho co píšou na stránkách Moparu, jsou akce stále aktuální, tak uvidím, jak se k tomu postaví. V jednom případě by snad měli měnit spínací skříňku, ostatní jsou softwarové záležitosti.
Auto mám tři roky, žádný problém s ním nebyl, tak uvidím co se bude dít.
Karel

čo si tam mal v rámci tej zvolávačky opravované? Ja som na môjho našiel 3 z ktorých bol len na jednej a to na výmenu spínacej skrinky. Tie dve staršie akcie boli niečo s pohonom s elektronikou radenia pohonu či niečo také

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
09-02-2017 10:08 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Piskot Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 200
Připojen(a): 28-04-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Také moc díky za odkaz. Zjistil jsem, že můj Jeep nebyl na svolávačce na výměnu airbagů. Teď by mne zajímalo, zda to ještě vůbec budou chtít řešit. To můžu zajet do jakéhokoliv servisu Jeep a oni mi opravu provedou?
09-02-2017 10:13 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 887
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #5
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
vsetky platne zvolavacky (aj na stare modely) mozete kludne riesit aj u nas

Napriklad aj airbagy na WJ alebo tazne na zj

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
09-02-2017 11:12 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #6
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 11:12 AM)palo-cherokee napsal(a):  vsetky platne zvolavacky (aj na stare modely) mozete kludne riesit aj u nas

Napriklad aj airbagy na WJ alebo tazne na zj

Ale to tažné mi tam dají jaké? Aby to nebyla nějaká obludnost Chehták

tel. 604353752
09-02-2017 11:14 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 887
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #7
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 11:14 AM)paulie napsal(a):  Ale to tažné mi tam dají jaké? Aby to nebyla nějaká obludnost Chehták

OEM fabricke Mopar. Ale neplati to pre kazde auto,poda VIN sa to da riesit

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
09-02-2017 11:23 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #8
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 11:23 AM)palo-cherokee napsal(a):  
(09-02-2017 11:14 AM)paulie napsal(a):  Ale to tažné mi tam dají jaké? Aby to nebyla nějaká obludnost Chehták

OEM fabricke Mopar. Ale neplati to pre kazde auto,poda VIN sa to da riesit

Tak doma na to schválně kouknu,ale vím,že na to auto ta svolávačka je. a tažné tam nemám.

tel. 604353752
09-02-2017 11:39 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 514
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #9
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 10:08 AM)romo11 napsal(a):  
(09-02-2017 09:36 AM)televizekarel napsal(a):  Dík za dobrý odkaz. Zjistil jsem, že moje auto ze 4 svolávacích akcí absolvovalo jen jednu. Psal jsem na zastoupení Jeepu, jestli to ještě jde dohnat. Podle toho co píšou na stránkách Moparu, jsou akce stále aktuální, tak uvidím, jak se k tomu postaví. V jednom případě by snad měli měnit spínací skříňku, ostatní jsou softwarové záležitosti.
Auto mám tři roky, žádný problém s ním nebyl, tak uvidím co se bude dít.
Karel

čo si tam mal v rámci tej zvolávačky opravované? Ja som na môjho našiel 3 z ktorých bol len na jednej a to na výmenu spínacej skrinky. Tie dve staršie akcie boli niečo s pohonom s elektronikou radenia pohonu či niečo také
Měl jsem tam tohle:
SAFETY RECALL G40 – REPROGRAM ELECTRONIC BRAKE CONTROL MODULE
Na tom auto bylo, ostatní ne.
Karel

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
09-02-2017 12:29 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Piskot Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 200
Připojen(a): 28-04-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(09-02-2017 11:12 AM)palo-cherokee napsal(a):  vsetky platne zvolavacky (aj na stare modely) mozete kludne riesit aj u nas

Napriklad aj airbagy na WJ alebo tazne na zj

Díky Palo! Mám to trochu z ruky a Jeep asi neproplácí ujeté km do servisu v rámci svolávačky. No pokud to nevyřeším v místě bydliště, bude asi nebližší dovolenka na Slovensku :-).
09-02-2017 12:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: